KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13491091
nr 1349 1091
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 48/360,1975, Stockholmsmotiv. Motivet: 32x57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:34:52
23/9 19:48:04
300 kr
28/9 17:46:36
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén